Zaproszenia firmowe a także szyldy firmowe.

Sklep online oferuje zaproszenia biznesowe i szyldy firmowe w okazyjnych cenach. W pracy spotykamy się nierzadko z potrzebą stworzenia zaproszeń na przeróżne okazje jak: prezentacja nowego produktu, bale, otwarcie nowej siedziby firmy, otwarcie wystawy, imprezy integracyjne i inne okazje.Najbardziej stosowną i najwygodniejszą formą zaproszenia jest zaproszenie pisemne. W sytuacjach firmowych rzadko zdarzają się zaproszenia osobiste bądź telefoniczne. Papierowe zaproszenia biznesowe są więc wyjątkową wizytówką przedsiębiorstwa.

Zaproszenia

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com
Pieczątki (kliknij tutaj pieczątki) online – jak zamówić?
Sklep online proponuje wyjątkowe zaproszenia biznesowe z gotowych wzorów albo wykonane według indywidualnego projektu. Projekty, z kolekcji mogą posłużyć za inspirację do wykreowania własnego zaproszenia. Zaproszenia biznesowe drukowane są w rozmaitych formatach, zawsze z najlepszej jakości, ozdobnych papierach satynowych oraz posiadają eleganckie koperty. Na każdym zaproszeniu można umieścić logo firmy.Wyróżniamy 2 rodzaje zaproszeń: specjalne i uniwersalne. Pierwsze z nich tworzy się specjalnie na jedno wydarzenie. W tym rodzaju zaproszeń wydrukowane są wszystkie dane za wyjątkiem danych osoby którą zapraszamy. Imię oraz nazwisko gościa zawsze wpisujemy odręcznie. Z kolei zaproszenia uniwersalne są to wydruki wielokrotnego użytku. Tu wydrukowane są tylko dane dotyczące tego jaka firma zaprasza oraz niekiedy skróty oraz dopiski. Resztę danych uzupełnia się odręcznie.

Szyld

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Statuetki szklane czy drewniane?
Szyldy firmowe to forma przekazywania informacji o firmie, jej towarach i usługach. Przy projektowaniu tablic istotne jest, aby dobrać stosowną technikę i sposób jego wytworzenia. Należy pamiętać, że szyld firmowy to wizytówka firmy, dlatego stworzenie go z najlepszej jakości materiałów jest niezwykle ważne.Dobrze przygotowany szyld reklamowy, aby mógł w pełni spełniać swoje zadanie, ma być powieszony w dobrym miejscu oraz rzucać się w oczy. Sklep internetowy proponuje pełną gamę szyldów – od tradycyjnych szyldów po te designerskie. Zwykłe szyldy firmowe stworzone są w kolorach: przeźroczystym, białym mrożonym czy czarnym. Treść oraz grafika naniesiona jest za pomocą wysokogatunkowej foli ciętej laserowo w różnych barwach.Oprócz tego na życzenie Klienta można wyróżnić logo firmowe poprzez wyróżnienie w efekcie 3D.Szyldy firmowe GRAV, to szyby grawerowane w najlepszych laminatach grawerskich.Dzięki wykorzystaniu techniki grawerowania szyldy nabierają szlachetnego wyglądu oraz ponadczasowej elegancji. Dodatkowo na prośbę Klienta można zastosować uwypuklenie loga przedsiębiorstwa poprzez wyróżnienie go w efekcie 3D. Sprawdź jeszcze drukxl.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*