Jak reklamować stronę swojej spółki w Sieci?

Osoby, jakie posiadają swoją spółkę wielokrotnie pragną promować ją na wielu płaszczyznach. Począwszy od typowego szyldu przed przedstawicielstwem czy wizytówki do reklamy zamieszczanej w gazetach albo w serwisach internetowych.

Dla większości spółek taka struktura promocji może być znakomitym uzupełnieniem tzw. marketingu szeptanego.
Google Moja firma to usługa znajomej na calutkim świecie spółki posiadającej swą główną siedzibę w amerykańskim mieście pod nazwą Mountain View. Powszechnie znanym faktem jest to, iż ta firma posiada w swojej ofercie niezwykle wiele świadczeń, z jakich część jest skierowana do ludzi odpowiedzialnych bezpośrednio za promocję działalności gospodarczej w Internecie. Google Moja Firma to całkowicie bezpłatna usługa, która jest nowszą wersją usługi Miejsca Google (zobacz pozycjonowanie stron w wyszukiwarce) dla Spółek (więcej pomocy). Google Moja Firma może też stanowić znakomite uzupełnienie posiadanej strony biurowej. Wiadomości, jakie zamieści się na w serwisie Google Moja Firma mogą zostać później wyświetlane na szczeblu różnorodnych innych serwisów należących do tej kalifornijskiej spółki, np. samej wyszukiwarce lub w Google Maps.
portret - komputery

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Google Maps to niesamowicie rozbudowany wariant na przykładowo zaprezentowanie nie tylko drogi do każdego miejsca, ale również dla przykładu do przedstawienia w formie graficznej okolicy, w której szukane przez nas miejsce się mieści. Sama wizytówka Google Maps to bardzo pomocna dla różnorodnych szukających informacji o danej firmie osób. Taka wizytówka Google Maps jest wyświetlana na poziomie wyników wyszukiwania takiego słowa głównego i posiada fundamentalne wiadomości o korporacji. Podawane są one poprzez właściciela w usłudze Google Moja Firma -> Publishing Dynamics Webdesign.

Dla przykładu: jeżeli mamy aktywność i podamy jej miejsce lokacji w Google Moja Firma, to persona, jaka poszukuje siedziby naszej korporacji po wpisaniu jej nazwy w wynikach poszukiwania ujrzy naszą stronę Google Maps, czyli np. udostępnione wcześniej poprzez właściciela wiadomości takowe jak przykładowo fotografia i dane kontaktowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*