Dla jakich paczek wynająć firmę kurierską?

Jest kilka rodzajów przesyłek, dla jakich lepiej będzie wybrać usługi kurierskie, aniżeli przesyłki pocztowe. Sugerujemy jakie to typy.
Są to między innymi drogocenne paczki.

Przedsiębiorstwa kurierskie są cenione za to, iż rzadziej aniżeli poczta zaprzepaszczają lub niszczą przesyłki. Jeśli posiadamy coś cennego do przesłania albo zwyczajnie lękamy się o zawartość paczki, wskazane jest wyselekcjonować kuriera. Dla cennych przedmiotów możemy zadysponować za dodatkową opłatą ubezpieczenie przewozu. Dzięki niemu otrzymamy pieniądze, gdy coś stanie się z naszą paczką. Warto także zatroszczyć się o odpowiednie opakowanie drogocennego przedmiotu. Tu także pomóc nam jest w stanie firma kurierska zapewniając firmowe opakowanie. Listowe przesyłki na Poczcie () są rzecz jasna tańsze od usług kurierskich. Jednak w kopercie wyślemy towary wyłącznie do 2 kg. Dla ciężkich paczek tańsze będą na pewno usługi kurierskie. Naturalnie wtenczas, jeśli korzystamy z usług brokera.

firma Patron Service

Autor: International Railway Summit
Źródło: http://www.flickr.com
Następną kategorią będą wszelkie tzw. pilne przesyłki. Przesyłasz upominki na Święta? A może kupujesz je w Internecie? Wybierając usługę kuriera masz nieomal 100-procentową pewność, że dojadą one do odbiorcy już kolejnego dnia. Jeżeli paczka jest pilna, po co się stresować? Nie warto oczekiwać na listonosza. Firma spółka Patron Serwis (polecamy róweniż kserokopiarki używane) zorganizuje wszystko znacznie bezpieczniej a także szybciej.

Tak naprawdę to niska cena niektórych pocztowych usług nie wynagrodzi nam oczekiwania w długich kolejkach w urzędzie pocztowym, długiego okresu dostawy jak też w wielu przypadkach braku możliwości monitorowania przesyłki. Oczywiście to nie tylko nasza opinia, lecz rosnącej rzeszy odbiorców jednostek kurierskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*