Bezusterkowa i energooszczędna suszarka do dłoni jest perfekcyjna do miejsc o wielkim natężeniu ruchu montowana w toaletach publicznych

Do fundamentalnych wyposażeń łazienek publicznych należą suszarki do rąk. Jest to niezwykle istotne urządzenie, do szybkiego wysuszenia rąk, jakie również jest wymaganie przez inspekcję sanitarno-epidemiologiczną.

Ręce

Autor: Medicover.
Źródło: Medicover.
W wielu toaletach publicznych jest wiele sprzętów, jakie służą do suszenia rąk. Znamy na przykład ręczniki papierowe bądź suszarki elektryczne na guzik bądź z czujnikiem wyczuwającym temperaturę ciała. Produkty przedsiębiorstwa Dyson wytwarzająca między innymi dodatki do toalet zbiorowych od lat cieszą się na rynku polskim synonim ogromnej jakości oraz niezawodności – przeczytaj więcej.

Dyson Airblade to suszarka z nadzwyczaj mocnym napędem, który zużywa mniej energii niż konkursowe suszarki do dłoni. Bo napęd kręci się z niesamowitą szybkością ponad 88000 razy na minutę. Wyzwala on siły powietrzne, by w ciągu sekundy przyciągnąć 35 litrów powietrza poprzez filtr HEPA. Następnie powietrze jest przepuszczane przez dwie ciasne otwory. W efekcie woda jest „zdrapywana” z dłoni w terminie zaledwie 10 sekund.

Masz chęć poznać więcej ciekawych danych na opisywany temat? To pokaż szczegóły, które akurat wspomniane informacje posiadają.

Co też stanowi ogromny pozytyw, jeśli chodzi o trwanie suszenia rąk. Suszarka ta szczędzi aż do 80% mocy w porównaniu do standardowych suszarek. Ponieważ niemal każda kawałek suszarki może ulegać recyklingu, związku z tym niezwykle nieduża ilość odpadów z aparatu odnajduje się na śmietnisku. Suszarka Dyson Airblade ma innowacyjną technologię filtrowania powietrza, jaka jest pozamykana w antywirusowej budowie z plastiku ABS. Dzięki czemu powietrze znajdujące się w toalecie jest dezynfekowane, co przechwytuje 99,9% drobnoustrojów, zapewniając, że dłonie są suszone przy korzystaniu czystego powietrza.

Nadto po zakupie ma 5 letnią gwarancje czy po 350 000 zastosowaniach jest okazja zamienić części też na gwarancji oraz 1 rok na serwis. Nadto suszarka ta jest sprawdzona pod względem odporności na ciosy oraz wandalizm, dzięki temu jest to świetne urządzenie do miejsc o dużej rotacji osób jako część sprzętu toalet publicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*