Najlepsze wyciskarki do soków. Kiedy warto wydać więcej pieniędzy?

Nie znajdziemy lepszego soku niż taki, który będzie przygotowywany samodzielnie. Jeśli chcemy taki pyszny sok przygotowywać warto mieć do tego dobre urządzenie. Sprawdzać najlepiej będą się wyciskarki. To urządzenia, które obecnie zyskują na popularności. (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/ Należy wyraźnie podkreślić, że sokowirówka oraz wyciskarka to dwa różne urządzenia, które będą tworzyć sok na innych zasadach. Sokowirówka będzie odpowiadać za cięcie owoców i warzyw na kawałki., urządzenie siłą odśrodkową pozyska dla nas sok. Działają one bardzo szybko, ale rośnie temperatura soku co sprawia, że w trakcie jego przygotowywania wiele cennych składników jest po prostu niszczonych i nie będzie można z takiego urządzenia naprawdę dobrze skorzystać. Jeśli chcemy mieć wytrzymały sprzęt, który wykorzysta najlepsze metody pozyskiwania soku to bez wątpienia dobrym rozwiązaniem będzie oczywiście wyciskarka do soków.

Green Star Elite

Potrzeba nieco ponad 2 tysiące złotych, by kupić urządzenie Green Star Elite, które to będzie doskonałym rozwiązaniem dla osob, które chcą mieć sprzęt do pozyskiwania soków. Jest to wyciskarka, która pracuje w trzech etapach. Można powiedzieć, że dobrze się sprawdzi, jeśli tylko będziemy chcieli mieć wartościowe soki. Tempo na poziomie 110 obrotów na minutę to szansa na szybkie przygotowanie soku, ale bez niszczenie wartości.

Hurom HG 2G

To urządzenie w podobnej cenie, które również dobrze się sprawdza między innymi dlatego, że sprzęt jest łatwo rozłożyć i czyścić. Jeśli ktoś będzie regularnie korzystał z wyciskarki to takie rozwiązania, które łatwo jest czyścić na pewno będą mu odpowiadać. Sprzęt ma również świetny silnik i wentylację, która daje mu możliwość pracy bez przerwy praktycznie przez około pół godziny.

Wyciskarki Angel

Wyciskarka Angel to sprzęt z najwyższej półki i to niezależnie od tego jaki model będziemy brali pod uwagę. Wskazywać mogą na to już same ceny tych urządzeń. Kosztują one nawet około pięciu tysięcy złotych. Są on również znane jako jedne z tych najwydajniejszych rynku wyciskarek, dlatego nie ma się co dziwić, że cały czas cieszą się wielką popularnością i są tak chętnie wybierane. Można mówić również o tym, że specjalne podwójne świdry i sita gwarantują nam uzyskiwanie soku praktycznie do końca. Tym samym ten surowiec będzie obrobiony bez ograniczeń.

Maciej

Dietetyk. Lubi spędzać aktywnie czas.

Zobacz również