5200XL marki Magimix - robot kuchenny

Magimix 5200XL

Spraw, aby Twoje gotowanie zyskało nowy wymiar – postaw na wielofunkcyjny i wydajny robot kuchenny Magimix 5200 XL. (http://sklep.puregreen.pl/magimix/)

Funkcje

Prędkość pracy, jaką może przyjmować urządzenie sprawia, że możliwe jest korzystanie z niego w domowych warunkach. Pozwala to na przygotowanie w domowym zaciszu własnej kuchni stworzyć naprawdę pyszne dania w oparciu o rozmaite przepisy bądź bazując wyłącznie na własnej fantazji. Wielofunkcyjny robot to doskonała pomoc w rozmaitych czynnościach, które nierzadko odbierają nastrój na dalsze fantazjowanie w kuchni.

Urządzenie pokroi, zetrze, poszatkuje, wymiesza, ubije, rozdrobni. Wszystko po to, aby możliwe było wyczarowanie pysznej potrawy czy deseru. Urządzenie wyposażone jest również w tryb pulsacyjny. Dzięki temu można naprawdę delikatnie rozetrzeć produkt, nie obawiając się jednocześnie, że zostanie roztarty na miazgę. Wszystko dzięki temu, że siłę działania urządzenia ustawia się ręcznie.

Wygląd Megamix

Ergonomia, funkcjonalność, prostota i naprawdę solidne wykonanie sprawiają, że urządzenia nie powinno się wstydzić. Można po nie sięgać zawsze, gdy tylko się tego potrzebuje. Długotrwałe użytkowanie możliwe jest dzięki wytrzymałej obudowie, solidnym przystawkom oraz dodatkom, które wykonane zostały z naprawdę wytrzymałego plastiku.

Zdrowe napoje

Pojemnik

Bezproblemowe mieszanie ze sobą rozmaitych składników, a także rozdrabnianie produktów jest możliwości dzięki pojemnej, a jednocześnie naprawdę wytrzymałej misie. Dzięki temu składników nie trzeba rozlewać do innych naczyń. W efekcie szybko i bez zbędnych problemów można przygotować wszystkie potrzebne składniki niezbędne do tego, aby ugotować daną potrawę. Obsługa Jest to urządzenie charakteryzujące się stosunkowo niewielką obudową. Zaprojektowano je z myślą o tym, aby osoby z niego korzystające miały zapewnioną maksymalną wygodę.

Szybkie złącza sprawiają, że wymiana ostrz oraz tarcz pracujących naprawdę nie jest trudna. Wykonane zostały ze stali szlachetnej, co przekłada się na bezawaryjną pracę oraz długą żywotność robota kuchennego. Podkładki stabilizujące pozwalają na stabilne ustawienie urządzenia w dowolnym miejscu. Producent zdecydował się również na zastosowanie blokady urządzenia, która działa wówczas, gdy ostrze bądź tarcza zostały źle zamontowane. Dzięki temu osoby korzystające z robota kuchennego mogą czuć się naprawdę bezpiecznie.

Maciej

Dietetyk. Lubi spędzać aktywnie czas.

Zobacz również