Rejestrowanie zawłaszczonych smartfonów

Często zdarza nam się coś zagubić, zazwyczaj jednak bardzo boli utrata rzeczy kosztownych, jakie zostały ukradzione.
Skradzione telefony w kilku prostych etapach dodamy go do bazy, by utrudnić handel skradzionymi telefonami.

Tutaj bezpłatnie i w prosty sposób sprawdzimy czy aparat telefoniczny, którego używamy, albo planujemy kupić pochodzi z legalnego źródła (NagrodaZaInfo – na temat skradzionego telefonu). W pierwszej kolejności jednak powinno się zameldować to na policji, ażeby pozyskać potwierdzenie zgłoszenia przestępstwa. Jeżeli ktoś użyje skradzionego telefonu, operator będzie go mógł znaleźć za pomocą unikalnego numeru seryjnego telefonu.

Wręczamy Ci darmowe wejście (http://www.alwro.com.pl/obrobka-cieplna/hartowanie-indukcyjne/) do kolejnych artykułów, jeśli tematy opracowane na tej stronie szalenie Cię zaaferowały. Zatem nie zwlekaj!

Jest to najczęściej zestawienie 15 cyfr, które można odnaleźć na srebrnej etykiecie na tyle aparatu i pod akumulatorem. Platforma w łatwy sposób uniemożliwi rejestrowanie skradzionych telefonów i powtórne wprowadzenie ich do sprzedaży w jakimkolwiek kraju, gdzie funkcjonuje baza, jeśli aparat telefoniczny pozostał w niej zapisany.

Baza skradzionych rowerów zezwala na łatwiejsze odzyskanie skradzionego roweru i jest absolutnie za darmo. Zezwala na prędką ocenę przez kupnem używanego roweru czy pochodzi z kradzieży (baza o skradzionych rowerach). Zapewnia to szansę zwiększenia liczby odnalezionych skradzionych rowerów nie wyłącznie w Europie.
wykład

Autor: University of Liverpool Faculty of Health
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując rower, bądź części do roweru na aukcji internetowej, czy też od osoby nieznajomej w łatwy sposób przetestujemy czy sprzęt jest prawny, czy pochodzi z kradzieży i czy po jego kupnie nie zagraża nam zarzut paserstwa, za jaki zagraża odpowiednia kara.

Baza skradzionych rowerów ma służyć zwłaszcza kupującym rower używany, ażeby nie kupili przedmiotu skradzionego, również poszkodowanemu, aby nagłośnić i upublicznić fakt kradzieży roweru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*