Ogromna efektywność reklamy na billboardach i telebimach – sprawdź, czy reklama outdoorowa pasuje do twojego biznesu

W kwestii tego, iż to reklama jest dźwignią handlu, z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać. Jak wiele razy kupowałeś coś ze względu na media społecznościowe? Jak często decydujesz się nabyć jakiś produkt tylko dlatego, że zobaczyłeś go na telebimie czy też na billboardzie? Reklamy zapadają nam w pamięć, szczególnie te, które są fascynujące i w ciekawy sposób przedstawiają dany produkt bądź usługę.

Żeby reklama odniosła skuteczność powinnyśmy stosować także odpowiednią formę reklamy. Jest ich niesłychanie wiele, chociaż niektóre są mniej skuteczne, a inne bardziej. Znaczną skutecznością charakteryzują się reklamy na billboardach i telebimach. Wielkie tablice przyciągają wzrok przechodniów, co więcej jeśli mijamy daną reklamę kilka czy kilkanaście razy dziennie, to bezspornie zapada nam rychlej w pamięć – sprawdź ofertę firmy Medas-Media.

telebim

Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com

Taka reklama billboardy nierzadko umieszczana jest w miejscach, do jakich nierzadko chadzamy, przykładowo nieopodal galerii handlowych, parków bądź centrum miasta. Czasami taką reklamę możemy dostrzec nawet nieopodal naszego domu. Oglądając tą samą reklamę parę razy dziennie, jesteśmy niezwyklej skłonni do kupienia prezentowanego na niej produktu czy usługi.

Mnóstwo przedsiębiorców idealnie zdaje sobie sprawę z tego, że billboard Łódź wzbudzają rozległe zainteresowanie potencjalnych Klientów. Z tej przyczyny chętnie wykupują miejsca reklamowe na billboardach – reklamuj się na billboardzie . Szerokie tablice reklamowe, jakie nieraz są na domiar tego podświetlane, to wspaniały sposób na skuteczną reklamę.

Warto zastanowić się też nad reklamą na telebimach. Ekrany ledowe przyciągają uwagę różnorodnością barw i zmieniającymi się obrazami, dodatkowo reklamy na telebimach niosą nam więcej możliwości, albowiem możemy przedstawić naszą reklamę w formie ruchomej animacji bądź filmiku. To powoduje, że takie reklamy na telebimach w wielu przypadkach są znacznie ciekawsze od drugich form reklamowych. Warto zainwestować w właściwą reklamę, ponieważ ta inwestycja zarządzanie inwestycjami bez wątpliwości okaże się dla nas zyskowna. Im lepsza reklama, tym większy odzew u Konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*