Jak sposób zadbać o zarost – wiele sposobów wyczytasz w tym artykule.

Elegancki facet musi umieć zadbać o swoje owłosienie. Mycie, czesanie i strzyżenie, to wyłącznie część zabiegów. Należy też sięgnąć po wosk do wąsów i olejek, albo balsam do brody.
Stylizacja zarostu potrzebuje wielu zabiegów, ażeby facet nie wyglądał jak Tarzan.

Żeby móc go jakoś wystylizować nie obejdzie się bez strzyżarki, albo trymera, czy nawet maszynki jednorazowej.

podróż

Autor: Farouk Systems
Odpowiednim rozstrzygnięciem dla mężczyzny o kwadratowej buzi jest taka stylizacja, która zrówna te cechy. Jest możliwość ten wynik uzyskać na różne rozwiązania. Przede wszystkim należy starać się po bokach ciąć krótko, a na policzkach nieco dłużej. To przyniesie rezultat wydłużenia twarzy. Przy kształcie twarzy trójkątnej dobrą opcją okaże się ogolenie policzków, które ze względu na kształt twarzy są na ogół za mocno uwydatnienie – kliknij ten serwis meskiezaciecie.pl. Nadzwyczaj istotne jest w tym przypadku, ażeby boki zostały nieogolone i dosyć mocno zaakcentowane.
Skoro mężczyzna zdecyduje się nosić zarost, powinien o niego zadbać. Dziko rosnący zarost nie przystoi szykownemu mężczyźnie.

Odwiedź naszą kolejną podstronę. Tam znajdują się frapujące wiadomości. Prosimy – doczytaj szczegóły (http://autazbelgii.pl/galeria/). Będzie nam niezmiernie miło, jeśli wątki się spodobają.

Wosk generalnie zezwala ułożyć wąsa. Naturalnie włosy zarostu kiełkują w dół i szybko zaczynają dochodzić do ust. Sprawia to niemiłe uczucie (ciekawy post w meskiezaciecie.pl), wygląda nieestetycznie i do tego taki wąs prędko się brudzi.

Olejek do brody (idź do tej strony ) jest nieco mniej znany aniżeli wosk, jednak wspaniale się sprawdza przy pielęgnowaniu brody. Sprzyja nawilżeniu owłosienia i skóry brody. Dzięki temu włosy się subtelnie błyszczą i w dotyku są zdrowe. Najważniejsze jest to, że odżywiona skóra zaprzestaje świerzbić, a włosy przestają się tak zawijać i ciągnąć.
Olejek nakłada się wpierw na dłoń, a następnie rozciera go drugą ręką. Potem wciera się preparat w głąb podbródka, do samej skóry. Dlatego że olejek ma natłuścić i nawilżać, najprawidłowiej jest stosować go od razu po kąpieli, lub myciu brody, ale dopiero na osuszone włosy. Większa część olejków posiada szczególne aplikatory, jakie przydają im aptecznego charakteru.

Po tym zabiegu przybywa chwila na porządne czesanie zarostu. Wpierw czeszemy wszystko pod włos, a następnie już z włosem i komponujemy bryłę brody. Dzięki temu rozczeszemy ją odpowiednio i dodatkowo rozprowadzimy porządnie olejek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*