szkolenia

szkolenia

Kreowanie wizerunku firmy

Public relations (w skrócie PR) to określenie, które aktualnie przewija się bardzo często. Określenie to dotyczy wszystkich działań, mających na celu budowanie i rozwijanie przez daną jednostkę pozytywnych relacji z otoczeniem. Oznacza to również starania o pozytywny wizerunek i opinię. W przypadku przedsiębiorstw działania takie są niezwykle ważne. Dobry obraz przedsiębiorstwa umożliwia pozyskiwanie dobrych partnerów, a w rezultacie zawieranie umów i rozwijanie firmy.

Czym jest Six Sigma i Lean Manufacturing i co pożądane byłoby wiedzieć o kursach tego rodzaju?

Dziś coraz więcej mówi się o tym, by dążyć do towarów jak najlepszej jakości i aby zmniejszać ilość produktów marnych i niewiele jakościowych. Jednym z programów, jaki ma na celu poprawę jakości produktów jest tak zwany program six sigma, jaki zezwala na zredukowanie usług i towarów marnej jakości, co zarazem skutkuje podwyższeniem zadowolenia u Klientów, oraz także podniesieniem skuteczności procesów.

W ciągu wakacyjnego pobytu należałoby wyselekcjonować perfekcyjny hotel.

Nie ulega wątpliwości od wielu lat w szczególności lato i okres, gdy temperatury na termometrze osiągają kilku stopni Celsjusza na plusie, dopisuje wakacyjnym podróżom. Sporo osób postanawia wówczas wpakować się do auta, autobusu lub pociągu i wyruszyć w trasę, aby jeszcze lepiej poznać swój porywający kraj. Od wielu lat bowiem nie ulega wątpliwości, że Polska przystaje do jednych z najładniejszych krajów nie tylko starego kontynentu, ale również całego świata.