Do ostatniej kropli soku. Wybieramy wyciskarkę

Urządzenie do wyciskania soku to wiele różnych propozycji obecnie dostępne są na rynku. Jednymi z nich będą wyciskarki, które niekiedy mylone są z sokowirówkami. Nie powinno się tych sprzętów mylić, ponieważ mają one inne zasady działania. Warto wiedzieć o wyciskarkach jak najwięcej, by mieć odpowiednią możliwość podjęcia dobrej decyzji. (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/

Wyciskarki do soku

To urządzenia, które wykonują wolne obroty. Sok będzie wyciskany z użyciem specjalnego wałka, który będzie miażdżył owoce i wyciskał z nich cały sok. Będzie on miał cząsteczki owoców i nie będzie klarowny. Daje to poczucie, że pije się wyjątkowy, odżywczy napój. Wyciąg z owoców będzie można przechować w lodówce nawet do dwóch dób. Wyciskarka daje nam szanse na otrzymanie nie tylko soku, ale również smacznego musu. Wyróżnia się obecnie wyciskarki ręczne oraz elektryczne.

Na rynku te elektryczne urządzenia posiadają albo jeden albo dwa wałki, które będą odpowiadać za miażdżenie owoców czy warzyw. Jeśli mamy dwa wałki to można oczekiwać, że to miażdżenie surowców będzie skuteczniejsze. W wyciskarce sok jest pozyskiwany nieco dłużej, ale będzie on doskonały jakościowo i owoc będzie co do ostatniej kropli skutecznie wyciskany. Moc wyciskarek obecnie dostępnych jest zróżnicowana i mamy takie, które mogą mieć 100 W ale są i takie, które mają moc 450W. Za niekwestionowane korzyści, jakie dają wyciskarki, uznaje się: - przygotowywanie wartościowych soków z warzyw liściastych oraz ziół - przygotowywanie musów, mielenie twardych składników - wygodne czyszczenie urządzenia, inaczej niż w przypadku wirówek nie ma konieczności rozkładania na części pierwsze Sok z wyciskarki przygotowuje się dłużej niż ten z sokowirówki, jednak czas oczekiwania będzie rekompensowany wyjątkowym smakiem soku. Obecnie wśród producentów króluje firma Hurom, która w swojej ofercie ma wiele ciekawych urządzeń. Nowoczesne urządzenia są pozytywnie oceniane przez wszystkich użytkowników. Producent projektował urządzenie tak, by gwarantowało ono ludziom szanse powrotu do natury oraz zdrowego żywienia, które jest bardzo ważne.

Anna

Z zawodu prawnik. Preferuje zdrowy styl życia.

Zobacz również